Araştırma Ana Sayfa Araştırma Politikaları Araştırma Politikaları Danışma Kurulu

ARAŞTIRMA POLİTİKALARI DANIŞMA KURULU

Adil Sarıbay
Fen-Edebiyat Fakültesi – Psikoloji
Tel:0212 359 6584    E-Posta: adil.saribay@boun.edu.tr

Ahmet Kerim Avcı
Mühendislik Fakültesi – Kimya Mühendisliği
Tel:0212 359 7785    E-Posta: avciahme@boun.edu.tr

Albert Ali Salah
Mühendislik Fakültesi – Bilgisayar Mühendisliği Mühendisliği
Tel:0212 359 7774    E-Posta: salah@boun.edu.tr

Ali Emre Pusane
Mühendislik Fakültesi – Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Tel:0212 359 7773    E-Posta: ali.pusane@boun.edu.tr

Ali Tekcan
Fen-Edebiyat Fakültesi – Psikoloji
Tel: 0212 359 7051    E-Posta: tekcanal@boun.edu.tr

Alper Şen
Mühendislik Fakültesi – Bilgisayar Mühendisliği
Tel:0212 359 7696    E-Posta: alper.sen@boun.edu.tr

Alp Bassa
Fen-Edebiyat Fakültesi – Matematik
Tel:0212 359 7574    E-Posta: alp.bassa@boun.edu.tr

Amitav Sanyal
Fen-Edebiyat Fakültesi - Kimya
Tel:0212 359 7613    E-Posta: amitav.sanyal@boun.edu.tr

Arda Deniz Yalçınkaya
Mühendislik Fakültesi – Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Tel: 0212 359 7716    E-Posta: arda.yalcinkaya@boun.edu.tr

Arzu Çelik
Fen-Edebiyat Fakültesi – Moleküler Biyoloji ve Genetik
Tel: 0212 359 7562    E-Posta: arzu.celik@boun.edu.tr

Arzu Öztürkmen
Fen-Edebiyat Fakültesi - Tarih
Tel:0212 359 7528    E-Posta: ozturkme@boun.edu.tr

Ayşe Başak Kayıtmazer
Fen-Edebiyat Fakültesi – Kimya
Tel:0212 359 6664    E-Posta: basak.kayitmazer@boun.edu.tr

Ayşe Buğra
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Enstitüsü
Tel:0212 359 1540-1800    E-Posta: bugray@boun.edu.tr

Ayşe Gürel
Eğitim Fakültesi – Yabancı Diller Eğitimi
Tel: 0212 359 4596    E-Posta: agurel@boun.edu.tr

Ayşecan Boduroğlu
Fen-Edebiyat Fakültesi – Psikoloji
Tel:0212 359 7131    E-Posta: aysecan.boduroglu@boun.edu.tr

Ayşen Candaş
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi – Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
Tel:0212 359 6514    E-Posta: aysen.bilgen@boun.edu.tr

Ayşın Baytan Ertüzün
Mühendislik Fakültesi - Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Tel: 0212 359 6852    E-Posta: ertuz@boun.edu.tr

Begüm Özkaynak
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi - Ekonomi
Tel: 0212 359 7630    E-Posta: begum.ozkaynak@boun.edu.tr

Berat Zeki Haznedaroğlu
Çevre Bilimleri Enstitüsü
Tel: 0212 359 4884    E-Posta: berat.haznedaroglu@boun.edu.tr

Berna Yazıcı
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Enstitüsü
Tel: 0212 359 7326    E-Posta: berna.yazici@boun.edu.tr

Burak Acar
Mühendislik Fakültesi - Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Tel: 0212 359 6445    E-Posta: acarbu@boun.edu.tr

Burak Demirel
Çevre Bilimleri Enstitüsü
Tel: 0212 359 6665   E-Posta: burak.demirel@boun.edu.tr

Can Ali Yücesoy
Biyomedikal Mühendisliği Enstitüsü
Tel: 0212 359 6458    E-Posta: can.yucesoy@boun.edu.tr

Cem Ersoy
Mühendislik Fakültesi - Bilgisayar Mühendisliği
Tel: 0212 359 6861    E-Posta: ersoy@boun.edu.tr

Cem Yalçın Yıldırım
Fen-Edebiyat Fakültesi – Matematik
Tel: 0212 359 6861    E-Posta: yalciny@boun.edu.tr

Çiğdem Kafescioğlu
Fen-Edebiyat Fakültesi – Tarih
Tel: 0212 359 6960    E-Posta: kafescio@boun.edu.tr

Ebru Kaya
Eğitim Fakültesi – Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi
Tel: 0212 359 6914    E-Posta: ebru.kaya@boun.edu.tr  

Edhem Eldem
Fen-Edebiyat Fakültesi – Tarih
Tel: 0212 359 6958    E-Posta: eldem@boun.edu.tr

Erhan Aksoylu
Mühendislik Fakültesi - Kimya Mühendisliği
Tel:0212 359 7336    E-Posta: aksoylu@boun.edu.tr

Erhan Gülmez
Fen-Edebiyat Fakültesi – Fizik
Tel: 0212 359 6630    E-Posta: gulmez@boun.edu.tr

Erkcan Özcan
Fen-Edebiyat Fakültesi – Fizik
Tel: 0212 359 7596    E-Posta: erkcan.ozcan@boun.edu.tr

Ersan Demiralp 
Fen-Edebiyat Fakültesi – Fizik
Tel: 0212 359 6568    E-Posta: demirale@boun.edu.tr

Ethem Alpaydın
Mühendislik Fakültesi - Bilgisayar Mühendisliği
Tel: 0212 359 6862    E-Posta: alpaydin@boun.edu.tr

Evren Samur
Mühendislik Fakültesi – Makina Mühendisliği
Tel: 0212 359 7294    E-Posta: evren.samur@boun.edu.tr

Fatih Alagöz
Mühendislik Fakültesi - Bilgisayar Mühendisliği
Tel: 0212 359 6652    E-Posta: fatih.alagoz@boun.edu.tr

Ferhan Çeçen
Çevre Bilimleri Mühendisliği Enstitüsü
Tel: 0212 359 7256    E-Posta: cecenf@boun.edu.tr

Gülcan Erçetin
Eğitim Fakültesi – Yabancı Diller Eğitimi
Tel: 0212 359 4588    E-Posta: gulcaner@boun.edu.tr

Günhan Dündar
Mühendislik Fakültesi – Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Tel: 0212 359 6860    E-Posta: dundar@boun.edu.tr

Gürkan Kumbaroğlu
Mühendislik Fakültesi - Endüstri Mühendisliği
Tel: 0212 359 7079    E-Posta: gurkank@boun.edu.tr

Haluk Özener
Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü
Tel:0216 516 3264    E-Posta: ozener@boun.edu.tr

Hamdi Torun
Mühendislik Fakültesi – Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Tel: 0212 359 66860    E-Posta: dundar@boun.edu.tr

Hayat Kabasakal
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi – İşletme
Tel: 0212 359 6509    E-Posta: kabasaka@boun.edu.tr

Hakan Yaşarcan
Mühendislik Fakültesi – Endüstri Mühendisliği
Tel:0212 359 4629    E-Posta: hakan.yasarcan@boun.edu.tr

Hilmi Luş
Mühendislik Fakültesi - İnşaat Mühendisliği
Tel:0212 359 6594    E-Posta: hilmilus@boun.edu.tr

Işıl Balcıoğlu
Çevre Bilimleri Enstitüsü
Tel:0212 359 7036    E-Posta: balciogl@boun.edu.tr

İ. Kuban Altınel
Mühendislik Fakültesi – Endüstri Mühendisliği
Tel:0212 359 7076    E-Posta: altinel@boun.edu.tr

İlhan İnan
Fen-Edebiyat Fakültesi - Felsefe
Tel:0212 359 6832    E-Posta: inanilha@boun.edu.tr

Kamil Kıvanç Karaman
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi - Ekonomi
Tel:0212 359 7633    E-Posta: kivanc.karaman@boun.edu.tr

Lale Akarun
Mühendislik Fakültesi - Bilgisayar Mühendisliği
Tel:0212 359 6858    E-Posta: akarun@boun.edu.tr

Levent Akın
Mühendislik Fakültesi - Bilgisayar Mühendisliği
Tel:0212 359 6769    E-Posta: akin@boun.edu.tr

Levent Kurnaz 
Fen-Edebiyat Fakültesi - Fizik
Tel: 0212 359 7279    E-Posta: levent.kurnaz@boun.edu.tr

Mehmet Burçin Ünlü
Fen-Edebiyat Fakültesi – Fizik
Tel:0212 359 6885    E-Posta: burcin.unlu@boun.edu.tr

Meltem Ahıska
Fen-Edebiyat Fakültesi - Sosyoloji
Tel:0212 359 7063    E-Posta: ahiska@boun.edu.tr

Mine Eder
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi – Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler
Tel: 0212 359 6525    E-Posta: eder@boun.edu.tr

Muhittin Mungan
Fen-Edebiyat Fakültesi - Fizik
Tel:0212 359 6891    E-Posta: mmungan@boun.edu.tr

Murat Güray Kırdar
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi - Ekonomi
Tel:0212 359 4831    E-Posta: murat.kirdar@boun.edu.tr

Murat Baç
Fen-Edebiyat Fakültesi - Felsefe
Tel: 0212 359 6659    E-Posta: murat.bac@boun.edu.tr

Murat Koyuncu
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi – Ekonomi
Tel: 0212 359 7640    E-Posta: mkoyuncu@boun.edu.tr

Murat Saraçlar
Mühendislik Fakültesi – Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Tel:0212 359 6422    E-Posta: murat.saraclar@boun.edu.tr

N.C. Tolga Emre
Fen-Edebiyat Fakültesi – Moleküler Biyoloji ve Genetik
Tel: 0212 359 7681    E-Posta: tolga.emre@boun.edu.tr

Nadir Özbek
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Enstitüsü
Tel:0212 359 7607    E-Posta: ozbekn@boun.edu.tr

Nihan Nugay
Fen-Edebiyat Fakültesi – Kimya
Tel: 0212 359 6667    E-Posta: nugaynih@boun.edu.tr

Necati Aras
Mühendislik Fakültesi – Endüstri Mühendisliği
Tel: 0212 359 7506    E-Posta: arasn@boun.edu.tr

Nesrin Özören
Fen-Edebiyat Fakültesi – Moleküler Biyoloji ve Genetik
Tel:0212 359 7558    E-Posta: ozoren@boun.edu.tr

Nihat Sadık Değer
Fen-Edebiyat Fakültesi – Matematik
Tel:0212 359 6650    E-Posta: sadik.deger@boun.edu.tr

Olcay Coşkun
Fen-Edebiyat Fakültesi – Matematik
Tel:0212 359 7574    E-Posta: olcay.coskun@boun.edu.tr

Orhan Yenigün
Çevre Bilimleri Enstitüsü
Tel:0212 359 7198    E-Posta: yeniguno@boun.edu.tr

Özgür Kocatürk
Biyomedikal Mühendisliği Enstitüsü
Tel:0216 516 3462    E-Posta: ozgur.kocaturk@boun.edu.tr

Özhan Özatay
Fen-Edebiyat Fakültesi – Fizik
Tel:0212 359 7188    E-Posta: ozhan.ozatay@boun.edu.tr

Özlem Öz
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi – İşletme
Tel:0212 359 7582    E-Posta: ozlem.oz@boun.edu.tr

Pemra Doruker
Mühendislik Fakültesi - Kimya Mühendisliği
Tel:0212 359 7365    E-Posta: doruker@boun.edu.tr

Rana Sanyal 
Fen-Edebiyat Fakültesi - Kimya
Tel: 0212 359 7613    E-Posta: rana.sanyal@boun.edu.tr

Serra Müderrisoğlu
Fen-Edebiyat Fakültesi - Psikoloji
Tel: 0212 359 7324    E-Posta: serra@boun.edu.tr

Şenol Mutlu
Mühendislik Fakültesi – Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Tel:0212 359 7442    E-Posta: senol.mutlu@boun.edu.tr

Şevket Pamuk
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Enstitüsü
Tel:0212 359 7606    E-Posta: pamuk@boun.edu.tr

Şevki Koray Durak
Fen-Edebiyat Fakültesi – Tarih
Tel:0212 359 6967    E-Posta: koray.durak@boun.edu.tr

Talin Budak
Fen-Edebiyat Fakültesi - Matematik
Tel: 0212 359 6952    E-Posta: budakt@boun.edu.tr

Taylan Akdoğan
Fen-Edebiyat Fakültesi - Fizik
Tel:0212 359 7083    E-Posta: taylan.akdogan@boun.edu.tr

Teoman Turgut
Fen-Edebiyat Fakültesi – Fizik
Tel:0212 359 7595    E-Posta: turgutte@boun.edu.tr

Tınaz Ekim Aşıcı
Mühendislik Fakültesi - Endüstri Mühendisliği
Tel:0212 359 6676    E-Posta: tinaz.ekim@boun.edu.tr

Turgut Tüzün Onay
Çevre Bilimleri Enstitüsü
Tel:0212 359 7257    E-Posta: onayturg@boun.edu.tr

Türkan Haliloğlu
Mühendislik Fakültesi - Kimya Mühendisliği
Tel:0212 359 7337    E-Posta: turkan@prc.bme.boun.edu.tr

Umut Şahin
Fen-Edebiyat Fakültesi – Moleküler Biyoloji ve Genetik
Tel:0212 359 6627    E-Posta: umut.sahin@boun.edu.tr

Viktorya Aviyente
Fen-Edebiyat Fakültesi - Kimya
Tel:0212 359 6670    E-Posta: aviye@boun.edu.tr

Yaman Barlas
Mühendislik Fakültesi - Endüstri Mühendisliği
Tel: 0212 359 7073    E-Posta: ybarlas@boun.edu.tr

 
 

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ 2017 Tüm hakları saklıdır.