Murat Sertel |
Ekonomi |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
1998 |
İvet Bahar |
Kimya Mühendisliği |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
1998 |
Fikret Adaman |
Ekonomi |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
1998 |
Metin Arık |
Fizik |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
1998 |
Hakan Deliç |
Elektrik-Elektronik Mühendisliği |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
1998 |
Kadri Özçaldıran |
Elektrik-Elektronik Mühendisliği |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
1998 |
Hamit Fişek |
Psikoloji |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
1998 |
Falih Köksal |
Psikoloji |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
1998 |
Ayşe Öncü |
Sosyoloji |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
1998 |
Alp Eden |
Matematik |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
1998 |
Ethem Alpaydın |
Bilgisayar Mühendisliği |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
1998 |
Ali Rana Atılgan |
İnşaat Mühendisliği |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
1998 |
Edhem Eldem |
Tarih |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
1999 |
Arda Denkel |
Felsefe |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
1999 |
Aslıhan Tolun |
Moleküler Biyoloji ve Genetik |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
1999 |
Erhan Gülmez |
Fizik |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
1999 |
Türkan Haliloğlu |
Kimya Mühendisliği |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
1999 |
Viktorya Aviyente |
Kimya |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
1999 |
Çağlar Keyder |
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Enstitüsü |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
1999 |
Süleyman Özekici |
Endüstri Mühendisliği |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
1999 |
Kuban Altınel |
Endüstri Mühendisliği |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
1999 |
Cem Behar |
Ekonomi |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
1999 |
Yaman Barlas |
Endüstri Mühendisliği |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
2000 |
Pemra Doruker |
Kimya Mühendisliği |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
2000 |
Ali Tekcan |
Psikoloji |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2000 |
Ferhan Çeçen |
Çevre Bilimleri Enstitüsü |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
2000 |
Ersan Demiralp |
Fizik |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
2000 |
Ayşe Buğra |
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Enstitüsü |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2000 |
Selim Deringil |
Tarih |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2000 |
Ali Çarkoğlu |
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2000 |
Ayşe Gül Toker |
İşletme |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2000 |
Engin Arık |
Fizik |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
2000 |
Gürol Irzık |
Felsefe |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2000 |
Reşit Canbeyli |
Psikoloji |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2001 |
Işıl Balcıoğlu |
Çevre Bilimleri Enstitüsü |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
2001 |
Cevdet Emre Alper |
Ekonomi |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2001 |
Uğur Akman |
Kimya Mühendisliği |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
2001 |
İsmail Sağlam |
Ekonomi |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2001 |
Hakan Erdem |
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2001 |
Binnaz Toprak |
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2001 |
Duygu Avcı |
Kimya |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
2001 |
Kemal Kirişçi |
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2001 |
Yüksel İnel |
Kimya |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
2001 |
Ayhan Koç |
Psikoloji |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2002 |
Günay Kut |
Türk Dili ve Edebiyatı |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2002 |
Ahmet Ademoğlu |
Biyomedikal Mühendisliği Enstitüsü |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
2002 |
Bilge Ataca |
Psikoloji |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2002 |
Mehmet Asım Karaömerlioğlu |
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Enstitüsü |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2002 |
Yeşim Arat |
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2002 |
Günhan Dündar |
Elektrik-Elektronik Mühendisliği |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
2002 |
Osman Teoman Turgut |
Fizik |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
2002 |
Mine Eder |
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2002 |
Okyay Kaynak |
Elektrik-Elektronik Mühendisliği |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
2002 |
Haldun Gülalp |
Sosyoloji |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2003 |
Belma Haznedar |
Yabancı Diller Eğitimi |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2003 |
Zafer Toprak |
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Enstitüsü |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2003 |
Muzaffer Bodur |
İşletme |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2003 |
Arzu Öztürkmen |
Tarih |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2003 |
Can Özturan |
Bilgisayar Mühendisliği |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
2003 |
Oğuzhan Çiçekoğlu |
Elektrik-Elektronik Mühendisliği |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
2003 |
Bahar Kasapgil İnce |
Çevre Bilimleri Enstitüsü |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
2003 |
Aslı Özyar |
Tarih |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2003 |
Rahmi Güven |
Matematik |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
2003 |
Nihat Sadık Değer |
Matematik |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
2004 |
Cem Say |
Bilgisayar Mühendisliği |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
2004 |
Ayşe Gürel |
Yabancı Diller Eğitimi |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2004 |
Miray Bekbölet |
Çevre Bilimleri Enstitüsü |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
2004 |
Murat Baç |
Felsefe |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2004 |
Zeynep İlsen Önsan |
Kimya Mühendisliği |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
2004 |
Ahmet Erhan Aksoylu |
Kimya Mühendisliği |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
2004 |
Taha Parla |
Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2004 |
Bülent Sankur |
Elektrik-Elektronik Mühendisliği |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
2004 |
Serra Müderrisoğlu |
Psikoloji |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2004 |
Şevket Pamuk |
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Enstitüsü |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2004 |
Ayşe Selçuk Esenbel |
Tarih |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2004 |
Ali Kaya |
Fizik |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
2005 |
Nilsun İnce |
Çevre Bilimleri Enstitüsü |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
2005 |
Cem Yalçın Yıldırım |
Matematik |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
2005 |
Belgin Tekçe |
Sosyoloji |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2005 |
Güler Fişek |
Psikoloji |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2005 |
Cengiz Yılmaz |
İşletme |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2005 |
Oya Pınar Ardıç Alper |
Ekonomi |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2006 |
Balkız Öztürk Başaran |
Batı Dilleri ve Edebiyatları |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2006 |
Burak Acar |
Elektrik-Elektronik Mühendisliği |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
2006 |
Cem Ersoy |
Bilgisayar Mühendisliği |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
2006 |
Nüket Esen |
Türk Dili ve Edebiyatı |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2006 |
Hayat Kabasakal |
İşletme |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2006 |
Fatih Alagöz |
Bilgisayar Mühendisliği |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
2006 |
Refik Erzan |
Ekonomi |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2007 |
Özlem Öz Özkaracalar |
İşletme |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2007 |
Tonguç Rador |
Fizik |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
2007 |
Necati Aras |
Endüstri Mühendisliği |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
2007 |
Betül Kırdar |
Kimya Mühendisliği |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
2007 |
Ethem Alpaydın |
Bilgisayar Mühendisliği |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
2008 |
Can Ali Yücesoy |
Biyomedikal Mühendisliği Enstitüsü |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
2008 |
Nevra Necipoğlu |
Tarih |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2008 |
Amitav Sanyal |
Kimya |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
2008 |
Pemra Doruker Turgut |
Kimya Mühendisliği |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Temel Bilimler ve Mühendislik |
2008 |
Feyza Çorapçı |
Psikoloji |
Araştırmada Üstün Başarı (Genç) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2008 |
Ünal Zenginobuz |
Ekonomi |
Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) |
Sosyal ve Beşeri Bilimler |
2009 |