Ödüller

Ödüller

Boğaziçi Üniversitesi öğretim üye ve görevlileri tarafından çeşitli tarihlerde TÜBİTAK, TÜBA, BÜVAK, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Sedat Simavi, ODTÜ Mustafa N. Parlar Eğitim ve Araştırma Vakfı ve diğer kurum ve kuruluşlardan alınan ödüllere ilişkin yapılan çalışma sonucunda sorgulanabilir bir veri tabanı oluşturulmuştur. Ödül veren kurum ve kuruluşlara göre, vermiş oldukları ödüllerle ilgili bilgi, ödül esasları ve ödül listeleri hazırlanmıştır. Ayrıca bu bölümde Öğrenci Ödülleri ile ilgili liste de yer almaktadır.

Ödül Listesi
Ödül Kategorisi Ödül Sahibi Alan Ödül Adıazalan sırada Tarih
BÜVAK Mehmet Asım Karaömerlioğlu Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2002
BÜVAK Burak Güçlü Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2010
BÜVAK Hakan Erdem Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2001
BÜVAK Cevdet Emre Alper Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2001
BÜVAK Feyza Çorapçı Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2008
BÜVAK Alp Eden Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 1998
BÜVAK Oğuzhan Çiçekoğlu Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2003
BÜVAK Ahmet Erhan Aksoylu Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2004
BÜVAK Uğur Akman Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2001
BÜVAK Ayşe Gül Toker Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2000
BÜVAK İsmail Sağlam Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2001
BÜVAK Ahmet Kerim Avcı Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2009
BÜVAK Ceyhun Elgin Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2013
BÜVAK Fikret Adaman Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 1998
BÜVAK Erol Köroğlu Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2009
BÜVAK Belma Haznedar Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2003
BÜVAK Ayşe Gürel Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2004
BÜVAK Can Ali Yücesoy Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2008
BÜVAK Ersan Demiralp Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2000
BÜVAK Albert Ali Salah Fen ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2014
BÜVAK Rana Sanyal Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2012
BÜVAK Amitav Sanyal Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2008
BÜVAK Berna Yazıcı Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2012
BÜVAK Şaron Çatak Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2017
BÜVAK Can Özturan Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2003
BÜVAK Ethem Alpaydın Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 1998
BÜVAK Ali Çarkoğlu Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2000
BÜVAK Duygu Avcı Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2001
BÜVAK Arda Deniz Yalçınkaya Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2010
BÜVAK Osman Teoman Turgut Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2002
BÜVAK Mine Eder Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2002
BÜVAK Emine Adadan Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2017
BÜVAK Necati Aras Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2007
BÜVAK Oya Pınar Ardıç Alper Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2006
BÜVAK Taylan Akdoğan Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2011
BÜVAK Ali Kaya Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2005
BÜVAK Nihat Sadık Değer Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2004
BÜVAK Edhem Eldem Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 1999
BÜVAK Hilmi Luş Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2012
BÜVAK Bilge Ataca Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2002
BÜVAK Ayşecan Boduroğlu Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2009
BÜVAK Koray Durak Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2014
BÜVAK Özhan Özatay Fen ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2014
BÜVAK Falih Köksal Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 1998
BÜVAK Tınaz Ekim Aşıcı Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2013
BÜVAK Günhan Dündar Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2002
BÜVAK Arzu Öztürkmen Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2003
BÜVAK Işıl Balcıoğlu Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2001
BÜVAK Murat Baç Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2004
BÜVAK Bahar Kasapgil İnce Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2003
BÜVAK Kuban Altınel Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 1999
BÜVAK Cengiz Yılmaz Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2005
BÜVAK Özlem Öz Özkaracalar Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2007
BÜVAK Fatih Alagöz Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2006
BÜVAK Tonguç Rador Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2007
BÜVAK Ali Rana Atılgan Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 1998
BÜVAK Serra Müderrisoğlu Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2004
BÜVAK Adil Sarıbay Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2012
BÜVAK Aslı Özyar Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2003
BÜVAK Cem Say Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2004
BÜVAK Burak Acar Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2006
BÜVAK Balkız Öztürk Başaran Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2006
BÜVAK Cenk Özbay Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2014
BÜVAK Pemra Doruker Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2000
BÜVAK Ferhan Çeçen Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2000
BÜVAK Türkan Haliloğlu Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 1999
BÜVAK Ali Tekcan Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2000
BÜVAK Erhan Gülmez Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 1999
BÜVAK Stefan Koch Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2010
BÜVAK Ahmet Ademoğlu Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 2002
BÜVAK Hakan Deliç Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Genç) 1998
BÜVAK Cem Yalçın Yıldırım Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) 2005
BÜVAK Ayşe Buğra Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) 2000
BÜVAK İlhan İnan Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) 2012
BÜVAK Muzaffer Bodur Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) 2003
BÜVAK Zafer Toprak Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) 2003
BÜVAK Pemra Doruker Turgut Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) 2008
BÜVAK Erhan Gülmez Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) 2012
BÜVAK Süleyman Özekici Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) 1999
BÜVAK Zeynep İlsen Önsan Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) 2004
BÜVAK Belgin Tekçe Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) 2005
BÜVAK Meltem Ahıska Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) 2012
BÜVAK Bülent Sankur Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) 2004
BÜVAK N. Gülcan Erçetin Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) 2013
BÜVAK Haldun Gülalp Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) 2003
BÜVAK Rahmi Güven Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) 2003
BÜVAK Alp Eden Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) 2009
BÜVAK Okyay Kaynak Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) 2002
BÜVAK Şevket Pamuk Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) 2004
BÜVAK Metin Arık Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) 1998
BÜVAK Ünal Zenginobuz Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) 2009
BÜVAK İvet Bahar Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) 1998
BÜVAK Nadir Özbek Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) 2013
BÜVAK Şevket Pamuk Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) 2014
BÜVAK Çağlar Keyder Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) 1999
BÜVAK Fikret Adaman Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) 2010
BÜVAK Okyay Kaynak Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) 2012
BÜVAK Hamit Fişek Sosyal ve Beşeri Bilimler Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) 1998
BÜVAK Metin Arık Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) 2010
BÜVAK Viktorya Aviyente Temel Bilimler ve Mühendislik Araştırmada Üstün Başarı (Kıdemli) 1999

Sayfalar