İletişim

acordeon
1
Araştırma Planlama Koordinasyon (APK) Şube Müdürlüğü

Rektörlük Binası – Güney Kampus

Telefon : +90 (212) 359 67 86 – 72 92
Faks : +90 (212) 265 63 57
E posta apk@boun.edu.tr

Gülşen MUTLU

Araştırma Planlama Koordinasyon (APK)  Şube Müdürü 
E posta: gulsenm@boun.edu.tr

Özlem ERBAŞ

Mimar 
E posta: ozlem.erbas@boun.edu.tr

Hülya BOZKURT

Sekreter 
E posta: bozkurhu@boun.edu.tr

acordeon
1
Bilimsel Araştırma Projeleri İdari Koordinatörlüğü

Rektörlük Binası - Güney Kampüs Bebek 34342Beşiktaş, İSTANBUL

E-posta: bapdestek@boun.edu.tr

 

Betül Adanur ÇUBUK

BAP İdari Koordinatörü

adanur@boun.edu.tr
+90 (212) 359 65 85

 

Sevgi GÜNEL

Memur

sevgi.gunel@boun.edu.tr
+90 (212) 359 67 98

Ersin ULUFER

Memur

ersin.ulufer@boun.edu.tr
+90 (212) 359 75 02

 

acordeon
1
Bilimsel Araştırma Projeleri Mali Koordinatörlüğü

Güney Kampüs Bebek 34342 
Beşiktaş, İSTANBUL
Faks (Belgegeçer): +90 212 287 24 78

Ayşe Vicdan YALÇIN

BAP Mali Koordinatörü

vyalcin@boun.edu.tr
+90 212 359 71 84

Recep Şeker

Memur

rseker@boun.edu.tr
+90 212 359 67 56

Mehmet Bak

Memur

mehmet.bak1@boun.edu.tr
+90 212 359 71 40

Sinan Çoban

Satınalma Memuru

scoban@boun.edu.tr
+90 212 359 72 95

Serdar Günel 

Satınalma Memuru

serdar.gunel@boun.edu.tr
+ 90 212 359 75 49

Ayça Tonyalı 

Memur

ayca.tonyali@boun.edu.tr
+ 90 212 359 46 40

Yasemin Turan 

Satınalma Memuru

yasemin.turan@boun.edu.tr
+ 90 212 359 72 95

Sonay Erkan

Memur

erkans@boun.edu.tr
+90 212 359 71 40

Zeynep Türkyılmaz

Satınalma Memuru

zeynep.turkyilmaz@boun.edu.tr
+90 212 359 65 50

Emrah Karakuş

Bilgisayar İşletmeni

emrah.karakus@boun.edu.tr
+ 90 212 359 74 95

Semra Uzunselvi

Memur

semra.uzunselvi@boun.edu.tr
+ 90 212 359 44 10

Filiz Demircan

Bilgisayar İşletmeni

filiz.demircan@boun.edu.tr

+ 90 212 359 74 95

Didem TUNKUÇ

Memur

didem.tunkuc@boun.edu.tr

+ 90 212 359 75 49

 

Songül Yılmaztürk

songul.yilmazturk@boun.edu.tr

+ 90 212 359 44 10

 

acordeon
1
Öğretim Üyesi Yetiştirme Programı Kurum Koordinasyon Ofisi

Rektörlük Binası – Güney Kampus

Telefon +90 (212) 359 67 86 – 72 92
Faks +90 (212) 265 63 57
E posta apk@boun.edu.tr
  oyp_information@boun.edu.tr
  oyp-argor@boun.edu.tr

 

acordeon
1
Teknoloji Transfer Ofisi
Adres : Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs 
No: 10, 34342 Bebek 
İstanbul, Türkiye
Telefon : +90 212 359 48 00
Faks : +90 212 359 48 03
E-posta : tto@boun.edu.tr

 

Ulusal / Uluslararası Projeler

Dilek Akgün

Telefon : +90 212 359 48 01
E-posta : dilek.akgun@boun.edu.tr
 

 

Patent Ofisi

Murat L. Akman

Telefon : +90 212 359 48 06
Faks : +90 212 359 48 03
E-posta : murat.akman@boun.edu.tr