Öğretim Üyesi Yetiştirme Programı

Adı Soyadı Enstitü / Anabilim Dalı Statü ÖYP Üniversitesi
Elif Çevik Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Enstitüsü Doktora Düzce Üniversitesi 
Gülseren Duman (Koç) Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Enstitüsü Doktora Medeniyet Üniversitesi
Ü. Ceren Ünlü Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Enstitüsü Doktora Medeniyet Üniversitesi
Hakan Selvi Bilgisayar Mühendisliği Doktora Balıkesir Üniversitesi
Mehmet Köse Bilgisayar Mühendisliği Doktora Trakya Üniversitesi
Mustafa Tuğrul Özşahin Bilgisayar Mühendisliği Doktora Dumlupınar Üniversitesi
Onur Arslan Biyomedikal Mühendisliği Doktora Pamukkale Üniversitesi
Osman Melih Can Biyomedikal Mühendisliği Enstitüsü Doktora Düzce Üniversitesi
İbrahim Murat Kara Ekonomi Doktora Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Deniz Şenel (Seviş) Elektrik-Elektronik Mühendisliği Doktora Pamukkale Üniversitesi
Gürkan Aydemir Elektrik-Elektronik Mühendisliği Doktora Bursa Teknik Üniversitesi
Abdulkadir Gürbüz Endüstri Mühendisliği Yüksek Lisans Abant İzzet Baysal Üniversitesi
Murat Güngör Endüstri Mühendisliği Doktora İstanbul Medeniyet Üniversitesi
Zeynep Şuvak Endüstri Mühendisliği Doktora Düzce Üniversitesi
Fatma Kaya Felsefe Doktora Dicle Üniversitesi
Mustafa Polat Felsefe Doktora Gaziantep Üniversitesi
Ecehan Sönmez (Candan) İngiliz Dili ve Eğitimi Doktora Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi
Serhat Kurt İngiliz Dili ve Eğitimi Doktora Hakkari Üniversitesi
Yavuz Kurt İngiliz Dili ve Eğitimi Doktora Sinop Üniversitesi
Hasan Yıldırım İnşaat Mühendisliği Doktora Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi
Muhammet Fethi Güllü İnşaat Mühendisliği Doktora Harran Üniversitesi
Selahattin Akalp İnşaat Mühendisliği Doktora Batman Üniversitesi
Pınar Yozgatlı Özbilen İşletme Doktora Yalova Üniversitesi
Tutku Seçkin Çelik İşletme Doktora Medeniyet Üniversitesi
Tuğçe Tetik Deprem Mühendisliği Doktora Namık Kemal Üniversitesi
Özlem Hacıoğlu (Cengiz) Jeofizik Doktora Karadeniz Teknik Üniversitesi
Hatice Betül Bingöl (Demirer) Kimya Doktora Medeniyet Üniversitesi
Handan Akülker Kimya Mühendisliği Doktora Ondokuz Mayıs Üniversitesi
Zeynep Erge Akbaş Kimya Mühendisliği Doktora Yalova Üniversitesi
Fatma Mutlu Makine Mühendisliği Doktora Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi
Naziye Güneş Acar Psikoloji Doktora Konya Üniversitesi
Gizem Mutlu (Gülbak) Yabancı Diller Eğitimi Doktora Kocaeli Üniversitesi
Nesrin Conker Yazılı Çeviri Doktora Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi
Tuğrul Cabir Hakyemez Yönetim Bilişim Sistemleri Doktora Sakarya Üniversitesi
 

 

acordeon
1
Öğretim Üyesi Yetiştirme Programı Öncelikli Alanlar
Adı Soyadı Enstitü / Anabilim Dalı / Öncelikli Alan Statü ÖYP Üniversitesi
Bahriye Erkaya FBE/Moleküler Biyoloji ve Genetik
(Sağlık ve Moleküler-Hücresel Mühendislik)
Doktora Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi
Gökhan Gün FBE/Moleküler Biyoloji ve Genetik
(Sağlık ve Moleküler-Hücresel Mühendislik)
Doktora Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi
Ertuğrul Onat FBE/Bilgisayar Mühendisliği
(Robotlar ve Akıllı Sistemler)
Yüksek Lisans Türk Alman Üniversitesi
Semih Yıldız FBE/Bilgisayar Mühendisliği
(Robotlar ve Akıllı Sistemler)
Yüksek Lisans Bursa Teknik Üniversitesi
Beliz (Canlı) Korkut SBE/Psikoloji
(Sosyal ve Beşeri Bilimler)
Doktora İstanbul Medeniyet Üniversitesi
Derya Karademir SBE/Psikoloji
(Sosyal ve Beşeri Bilimler)
Doktora Gaziosmanpaşa Üniversitesi

 

acordeon
1
Öğretim Üyesi Yetiştirme Programı Mezunlar
Adı Soyadı Anabilim Dalı Statü ÖYP Üniversitesi Mezuniyet Yılı
Nergiz Cengiz Kimya Doktora Namık Kemal Üniversitesi 2014
Kenan Çınar Makine Mühendisliği Doktora Namık Kemal Üniversitesi 2014
Mehmet Arslan Kimya Doktora Yalova Üniversitesi 2015
Heysem Kaya Bilgisayar Mühendisliği Doktora Namık Kemal Üniversitesi 2015
İsmail Devecioğlu Biyomedikal Mühendisliği Enstitüsü Doktora Namık Kemal Üniversitesi 2016
Mehmet Ertan Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Enstitüsü Doktora Düzce Üniversitesi 2016
Yasin Galip Gençer İşletme Doktora Yalova Üniversitesi 2016
Filiz Rızaoğlu İngiliz Dili Eğitimi Doktora Pamukkale Üniversitesi 2016
Engin Afacan Elektrik-Elektronik Mühendisliği Doktora Düzce Üniversitesi 2016
Aslı Uğurlu Moleküler Biyoloji ve Genetik Doktora Kastamonu Üniversitesi 2016
Bahar Köseoğlu İşletme Doktora Ahi Evran Üniversitesi 2017
İbrahim Çınar Fizik Doktora Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi 2017
Aybüke Leba Kimya Mühendisliği Doktora Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi 2017
Abdullah Huzeyfe Akca İnşaat Mühendisliğ Doktora Yıldız Teknik Üniversitesi 2017
Kadir Temiz Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Enstitüsü Doktora Namık Kemal Üniversitesi 2017
Duygu Aydın Kimya Doktora Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi 2018
Yakup Okan Alpay Makine Mühendisliği Yüksek Lisans Düzce Üniversitesi 2014
Beyza Olgun İlköğretim Yüksek Lisans Celal Bayar Üniversitesi 2016
Şule Pala (Sağlam) Psikoloji Yüksek Lisans Anadolu Üniversitesi 2016
Nusret Soğancılar Uluslararası Ticaret  Yüksek Lisans Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi 2017
Recai Er Yazılı Çeviri Yüksek Lisans Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi 2017
İbrahim Murat Kara Ekonomi Yüksek Lisans Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi 2018